top of page
Heaven Beach Resort

Beachfront | Příroda | Klid | Lokalita | Výhodná cena

POPIS APARTMÁNŮ

 

Resort se nachází v jižní části ostrova Koh Samui u klidné pláže Laem Sor. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 30 min. autem a asi 15 min. jízdy je to do známého střediska Lamai.

 

V dosahu jsou 2 nonstop obchody, a několik restaurací, rádi zajistíme pronájem auta či skůtru, v resortu je stálý český personál.

 

K dispozici jsou celkem 4 domy - kapacita 18 osob (bez přistýlek-s přistýlkami až 22 osob)

 

Apartmán s výhledem na moře.

Každý dům má dva samostatné dvoulůžkové apartmány (oddělené dvojitými uzamykatelnými dveřmi) s vlastní kuchyňkou (dvouplotýnkový vařič, lednička, mikrovlnná trouba, dřez s teplou i studenou vodou, nádobí, příbory, varná konvice) a koupelnou s WC a sprchovým koutem a vestavěnou skříní s trezorem, součástí vybavení je smart TV s USB vstupem a netflixem. Po připojení PC pomocí HDMI kabelu lze sledovat dostupné online TV vysílání nebo filmy a hry na PC.

VIP STUDIO & BEACHFRONT STUDIO

Speciální je 1. dům u moře (zvaný také VIP) má vlastní terasu k pláži, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a ložnici s dvoulůžkem, 2 kuchyně (dvouplotýnkový vařič, lednička, mikrovlná trouba, dřez s teplou i studenou vodou, nádobí, příbory, varná konvice), 2 koupelny s WC (jedna s vanou, druhá se sprchou), 2 vestavěné skříně s trezorem, součástí vybavení je smart TV s USB vstupem a netflixem. Po připojení PC pomocí HDMI kabelu lze sledovat dostupné online TV vysílání nebo filmy a hry na PC.

Tento pokoj je možné rozdělit na 2 samostatné jednotky, vznikne tak BEACHFRONT STUDIO Hosté si tedy mochou vychutnat úžasné výhledy přímo z ložnice za cenou běžného apartmánu

Apartmán vrchní patro

K dispozici je také levnější dům v zadní části pozemku u parkoviště a vjezdu do areálu, kde jsou k dispozici 2 apartmány totožně vybavené jako ostatní pokoje. Jeden z apartmánů má výhled do zahrady a druhý nabízí výhled na moře a resort z vrchu, viz foto níže.