top of page
Weekender resort

Přímo na pláži | Vybavení | Centrum | Lokalita | Akční ceny

POPIS HOTELU

Oblíbený hotel v srdci pláže Lamai nabízí vysoce kvalitní služby odpovídající 4-hvězdičkovému hotelovému standardu, Díky svému umístění je ideální pro prozkoumání centra, návštěvu restaurací, barů, obchodů, ale i jako základna pro výlety a cesty po celém ostrově. Hotel nabízí kvalitní bufetové snídaně a ubytování ve stylových a vybavených pokojích. Nabídka typů apartmánů je velmi široká, od standard pokojů, až po luxusní pool vily.
Typické pokoj resortu se vyznačují svou prostorností a každý má balkon nebo verandu. Jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou a vanou, klimatizací, minibarem, lednicí, telefonem a TV. Každý pokoj má denně zdarma 2 láhve vody a denní úklid pokoje čerstvým povlečením a plážovými ručníky.

General - Beach Lounge 1.JPG

Standard pokoj a Superior se liší především velikostí a vzhledem koupelny. Pokoje jsou vybavené podobně, ale Superior je zařízený do romantického stylu a tím vyniká. 
Doporučili bychom Vám pokoj Premier, kde se z kamenné vany nebo pohovky můžete dívat přímo na moře. 
A pro ty z Vás, kteří máte rádi své soukromí, hotel nabízí Sunrise suite a Pool Villa. 
Sunrise Suite je podkrovní dům s výhledem na pláž hotelu s venkovní vířivkou. V kterém se nachází obývací pokoj, šatna, kuchyň, jídelní kout a odddělená ložnice. 
Za to Pool Villa nabízí veškerý komfort a luxus, který se od dovolené čeká. Vlastní terasa s bazénem a lehátky, vanou volně stojící v prostoru. 
Ve společných prostorách najdete i knihovnu, dětský koutek, lázně, fitness a mnoho dalšího.

Pokoj Standard 36m2

Pokoj Superior 38m2

Pokoj Deluxe 40m2

Pokoj Premiere 48m2.