top of page

Jmenuji se Jakub a rád Vám o sobě vše povím

O MĚ

Pocházím z malé vesničky nedaleko města Vlašimi. Je mi 38 let. Mluvím plynně anglicky, thajsky a rusky. Vystudoval jsem Policejní Akademii ČR s titulem magistr v oboru bezpečnostně-právní studia. Nebojte, u Policie, jsem nikdy nepracoval, naopak jsem ještě při studiích naskočil do oboru soukromých bezpečnostních služeb, ze které jsem po několika letech působení v manažerských pozicích opět rychle vyskočil. Nyní žiji v Thajsku na ostrově Koh Samui, do kterého jsem se zamiloval hned při své první cestě do této země. První 2 roky mého působení jsem provozoval Samui Tropical Resort, komplex vil s bazénem v nádherné zahradě. Jak už to tak bývá, změna je život, a tak dnes nabízím angažovaným cestovatelům širokou škálu služeb. Zájemci si mohou vybrat z řady mnou provozovaných či prověřených ubytovacích kapacit, nechat si ode mě poradit co, kde a kdy na ostrově zažít, zajet si se mnou třeba na celodenní výlet, půjčit si skůtr, auto a nebo mi klidně jen zavolat, pokud jsou v nesnázích.

PROČ TO DĚLÁM

Všechny aktivity nejsou jen mým denním chlebem, ale také zároveň koníčkem a také, s trochou nadsázky, posláním. Baví mě pomáhat lidem a vytvářet pozitivní energii okolo. Jsem rád s lidmi, kteří jsou spokojení, šťastní a šírí kolem sebe dobrou náladu - to, co je tolik potřeba a co všichni v evropě tolik postrádáme. Čím dál tím víc čechů a slováků míří do Thajska na vlastní pěst, což je určitě dobré, naprostá většina ale také uvítá, pokud mohou svou cestu předem s někým konzultovat a vědět, že tu budou mít někoho, na koho se obrátit, pokud bude třeba. Tak tady jsem, přátelé :-)

CO ODE MĚ ČEKAT

Moje studia na mě nezanechala příliš velký dopad, ale pokud něco ano, tak je to smysl pro právo a férovost. Nečekejte ode mě proto nějaké podrazy, intriky nebo zákulisní jednání. Na čem se domluvíme, to platí, a nemusíme k tomu ani mít žádný papír. Jsem rád, když se používá zdravý rozum a lidé jsou k sobě ohleduplní, féroví a pomáhají si, spíš, než aby si házeli klacky pod nohy. Rád se vším pomohu a za své služby požádám o spravedlivou odměnu. Můžete si o mě dokonce přečíst reference, zde

O ČEM JE TATO STRÁNKA

Tento web vznikl z prostého důvodu - měl by být rozcestníkem pro cestovatele, kteří se aktivně zajímají o svou dovolenou a za své peníze si chtějí zasloužený odpočinek opravdu užít. Najdete tu zde kompletní informace o ostrově Koh Samui, zajímavých místech, akcích, dobrých a prověřených ubytováních, cenné rady, tipy & triky a odpovědi na nejčastější dotazy. Díky tomuto webu mě také můžete snadněji kontaktovat a být tak dobře připraveni na vaší dovolenou.

"NEHLEDEJTE CESTU JAK
SE STÁT
ŠŤASTNÝM,
BÝT ŠŤASTNÝ JE TOU CESTOU."
 

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

Kontakt

+66924519962
Skype
Jakub kosamui Safranek
Whatsapp
+66924519962
bottom of page